Tere! Meie oleme Algis Liblik ja Siim Semiskar.

Meie suur soov on inspireerida Sind kinnisvarasse investeerima ning jagada läbi erinevate koolituste ja seminaride Sinuga oma teadmisi, et teeksid investeerides võimalikult vähe vigu.

Algis Liblik

Algis on ettevõtja ja kinnisvaramaakler, kelle ettevõte 1Estate Kinnisvara on kinnisvara investoritele täisteenust pakkuv kinnisvarabüroo.

Algise teekond kinnisvaras sai alguse 2015. aastal ettevõttes 1Home. Tegemist oli Soome investorite kapitalil baseeruva ettevõttega, mis ostis kokku suuri kortereid, renoveeris need ning üüris tubade kaupa välja. Algise vastutada oli Baltikumi meeskonna juhtimine alustades korterite ostmisest kuni möbleerimise ja väljaüürimiseni. 

Kinnisvaravahenduse maailma sukeldus Algis 2017. aastal, kui tema juhtida usaldati Ober-Hausi Kinnisvara Tallinna elamispindade osakond.

Aasta hiljem ehk 2018. aastal asutas Algis koos Ken Kuberiga ühise ettevõtte 1Estate Group, mis on kinnisvarainvestoritele täisteenust pakkuv kinnisvarafirma. Nende äri algas Airbnb haldusteenuse pakkumisest ning sellest kasvas välja väga laia teenustespektriga ettevõtte, mis aitab investoreid alates sobivate investeerimiskorterite leidmisest kuni välja üürimise ja vajadusel müügi ehk portfelli optimeerimiseni välja.

Lisaks sellele on Algis ka kinnisvarabüroo 1Estate Kinnisvara omanik. Tegemist on kinnisvarabürooga, mille peamine fookus on maaklerteenuse pakkumine ehk kinnisvara vahendusteenus. 

Algis on kinnisvarasse investeerinud läbi kahe erineva ettevõtte ning omab laialdast kogemust nii pikaajalise üüri kui Airbnb ehk lühiajalise üüri turul.

Siim Semiskar

Siim on ettevõtja ja investor, kelle portfellis on üürikinnisvara Tallinnas, Pärnus ning erinevates Tallinna ümber asuvates väikeasulates.

Siim on aktiivselt tegutsev spordimeedia valdkonnas nii kirjutava ajakirjaniku, fotograafi kui korvpallikommentaatorina. 2016. aastast investeerimisega tegelenud Siim lükkas 2018. aastal käima Rahajutud.ee portaali. Kinnisvaramaailma sukeldus Siim 2020. aastal, kui koroonapandeemia tulemusel senised investeerimisstrateegiad enam soovitud turvatunnet ei pakkunud.

Vaid paari aastaga on tema üürikinnisvara portfell kasvanud kaheksa korterini ning asukohtadena on kaardil Tallinn, Pärnu, Keila, Jüri, Saue, Kehra ja Vaida.

Siim on lühikese ajaga hankinud väga hinnalise ja mitmekülgse kogemuse, kuna talle meeldib ostetud korterites võimalusel ise remonti teha ning kortereid välja üürida või siis kasumi teenimise eesmärgil ära müüa. See annab talle väga hea võimaluse läbi erinevate mooduste (flippimine, värskendusremont, üürimine) kinnisvaraturul toimuvate trendide ja muutustega pidevalt kursis olla ning kaasas käia.

Scroll to Top