Edukaks kinnisvaramaakleriks ei saa mitte need, kes teavad peast igat Võlaõigusseaduse punkti või tunnevad igat Ehitusregistri “nurgatagust”, vaid inimesed, kes on fokusseeritud, süsteemsed, ambitsioonikad, töökad ja head suhtlejad. Seadusandlus ja kõigi juriidiliste ning ehituslike nüansside teadmised on olulised, aga nendest üksi ei piisa, et selles valdkonnas edukaks saada.

Kinnisvaramaakler on ettevõtja. Mida ettevõtja tahab ja vajab? Kliente ja käivet. Raha. Selleks, et ellu jääda. Selleks, et kasvada. Selleks, et areneda. Selleks, et hästi elada. Selleks, et elu nautida. Selleks, et… ja seda nimekirja võiks veel pikalt jätkata.

Et seda kõike saada, on aga vaja teha ÕIGEID asju ÕIGESTI. On vaja eristuda. Areneda. Olla iseenda parim versioon. Teha tegevusi, mis ei hoia lihtsalt aktiivsena vaid toovad tulemusi. Sinu tulemuslikkuse ja edu määrab ära see, millist väärtust Sa oma teenusega klientidele luua suudad.

2023.aastal selgelt jahtunud kinnisvaraturg on paljud kinnisvaramaaklerid pannud raske valiku ette. Kuidas edasi? Vanaviisi enam ei saa ja teistmoodi ei oska.

Kuidas muutuva turuga kohaneda ja ellu jääda? Kas see on karm lõpp või hoopis võimalus, millest järgmised 10 aastat vägevalt kasu lõigata?

2023. aasta aprillis korraldasime Tallinnas 2-päevase kinnisvaramaaklerite konverentsi “Parim maakler: Sinu äri kasv algab siit”. See on mõeldud kõigile kinnisvaramaakleritele, kes soovivad oma äri hoogsalt kasvama panna! 

Kui sa ei saanud sellel konverentsil mingil põhjusel osaleda, siis nüüd on sul võimalus sellest osa saada veebiseminari vormis ning endale sobival ajal ja sobivas tempos õppida. 

Avapäeval on fookus sinul. Mis on need igapäevased harjumused ja tegevused, mis aitavad sul oma eesmärke täita? Kuidas püsida rajal ja hoida fookust isegi siis, kui läheb raskeks?

Teisel päeval keskendume sellele, kuidas kinnisvaramaaklerina erinevates digikanalites silma paista ning e-maili turunduse ja müügitunneli abil jõudsalt oma portfelli kasvatada.

Sellel koolitusel õpid:

Osalejate tagasiside:

5/5

Ülimalt hariv, meeldetuletav, asjakohane ja vajalik igale kinnisvaramaaklerile, kes on siiralt pühendunud oma töösse ning soovib kasvada ja areneda valdkonna parimaks. Kiidan häid teemavalikuid ja meeletult põnevaid ja inspireerivaid esinejaid. Mõtlemisainet ja enda töökorralduse läbitöötamist ja tõhusamaks muutmist on nüüd pikaks ajaks!”

REILI KIMMEL
Elamus Kinnisvara

5/5

Väga motiveerivad ja ägedad esinejad. Mõnus õhkkond ja palju uusi teadmisi. Kohustuslik konverents igale professionaalsele kinnisvaramaaklerile! :)”

KAROLINA SIKK
Kariva Rentals

5/5

Kõigil esinejatel oli meeletult palju väärtust jagada. Kordagi ei tundunud, et hakkaks igav. Suurepärane korraldus.”

KARMEN ZAHKNA
Elamus Kinnisvara

5/5

Konverents oli õpetlik, informatiivne, aga samal ajal meelelahutuslik. Väga hea esinejate valik ja ettekanded.”

KÄTLIN HALLING
Lumen Kinnisvarabüroo

5/5

Hindan kõrgelt, kui esinejad on oma ala profid. Sain tänu konverentsile endale kohe väga hea koostööpartneri. Lahkusin täis positiivseid elamusi, sai loodud enda tarvis häid uusi kontakte ning oli palju infot, mida juba tean, kuid kordamine ja uue vaatenurga alt vaatamine oli igati värskendav. Aitäh!”

MAIA KARRO
Elamus Kinnisvara

Koolitus sisaldab:

 • Efektiivne enesejuhtimine (Signe Ventsel)
 • Kuidas läbi soovituste küsimise uusi kliente ja objekte leida? (Andrus Albi)
 • Mis on eesmärkide saavutamise valem? (Andres Kiviselg)
 • Vestluspaneel: algajast tipptegijaks (Martin Vendla, Joshua Viinalass, Algis Liblik)
 • Kuidas töötada investoritega (Algis Liblik)
 • Kuidas start-up’ide näitel oma kinnisvaraäri raketina kasvama panna? (Jüri Preobraženski)
 • Äriplaan – iga maakleri kohustuslik tööriist (Leanika Järve)
 • Meiliturunduse olemus ja parimad nipid (Viivika Lumberg)
 • Sotsiaalmeedia kasutajate läbilõige platvormide kaupa (Brit Mesipuu)
 • Mida fotod sinu kui maakleri kohta räägivad? (Liis Reiman)
 • TikTok – kas aja raiskamine või avastamata kullaauk? (Christiin Klaos)
 • Kuidas LinkedIn oma äri heaks tööle panna? (Indrek Põldvee)
 • Kuidas sotsiaalmeedia abil müügitunnelit ehitada? (Timo Porval)
 • Kuidas end mitte surnuks töötada? (Tiit Trofimov)

Kõlab väga hästi, aga…

Vastupidi! Selle koolituse teemad on just sellised, mis aitavad algajatel lendstardi teha! Et sinu karjäär ja äri saaks kasvama hakata, on aga vaja teha õigeid asju õigesti. Just nendest õigetest asjadest esinejad räägivadki.

Maailm on pidevas muutumises ja selleks, et konkurentsis püsida, on vaja teha asju teisiti ning pidevalt õppida ja kohaneda. Sellel koolitusel jagavad oma teadmisi Eesti erinevate valdkondade tipptegijad, nende hulgas ka 3 kinnisvaramaaklerite coachi, lisaks on suur fookus turundusel ja müügitunneli loomisel, mis nõuab senisest teistsugust lähenemist.

Kuna konverentsil rääkisime eduka maakleri hoiakutest ja eesmärkidest, siis see on ajatu teadmine. Sama ka turunduse kohta – e-maili turundus, isikubrändi loomine jms on kõik relevantsed teemad nii eile, täna kui homme!

Korduma kippuvad küsimused

“Parim maakler: sinu äri kasv algab siit” veebikoolitus on mõeldud kõigile kinnisvaramaakleritele, sõltumata sellest, kas oled äsja alustanud või selles äris juba pikalt olnud.

See koolitus ei ole sulle, kui arvad, et tead kinnisvaramaakleri tööst kõike ning sul ei ole enam mitte midagi uut juurde õppida.

Kuigi esinejaid jagavad sinuga väga konkreetseid samme ja strateegiaid, et juba seminari käigus või kohe pärast seda senisest rohkem objekte saada ja rohkem raha teenida, on tulemuste saavutamine siiski väga individuaalne. Mõned osalejad alustavad kohe pärast seminari ja teised hiljem, kui nende jaoks on õige aeg. Ja mõni ei tee ka pärast kõigi esinejate ära kuulamist mitte midagi teisiti kui seni teinud on. Igaüks tegutseb omas rütmis.

Saame väga hästi aru, et internetis võõrale inimesele raha andmine on alati pisut hirmutav ja keegi ei taha oma rahast ilma jääda.

Sellepärast anname sulle 30-päevase 100% raha tagasi garantii.

Kui arvad, et meie koolituse sisu ja esinejad ei ole vastanud sinu ootustele ja pole seda hinda väärt, siis maksame sulle 100% kogu raha tagasi.

Lihtsalt kirjuta meile info@kinnisvaraseminarid.ee ja saad kogu raha tagasi.

“Parim maakler: sinu äri kasv algab siit” koolitus on sulle, kui:

Kui soovid oma kinnisvaramaakleri karjäärile lendstardi teha või kogenud tegijana uut hingamist leida, liitu meie koolituskeskkonaga ja alusta õppimist:

Kinnisvaraseminarid OÜ © 2024

Veebidisain: Evelin Olev

Scroll to Top