Mis on parim kanal oma korteri või maja turundamiseks, kui soovid seda lühiajaliselt välja üürida? 


Booking? Airbnb? Mõlemad? Või mitte kumbki ja peaks hoopis oma kodulehe tegema ja läbi sotsiaalmeedia turundama?


Kui teha kodulehekülg – millist lahendust valida, et saaks mugavalt ja professionaalselt broneeringuid hallata?

Mis on need tegevused, mida peab tegema ja millega arvestama, kui soovid, et sinu kuulutus Airbnb ja Bookingu otsingus võimalikult kõrgel kohal leitav oleks?

Mis asi on algoritm? Mille poolest Airbnb ja Bookingu algoritmid erinevad?

Edu jaoks ei ole ühte ja õiget valemit, igaüks leiab selles valdkonnas oma tee. Aga meil on kõigile neile küsimustele vastused olemas. Ja me jagame neid sinuga, et saaksid aastate jooksul kogutud tuhandete broneeringute kogemusi ja teadmisi enda jaoks kohe rakendada.

Oleme sinu jaoks kokku pannud "Lühiajalise üürimise meistriklass" seminari, kus saad teada:

Sellel online seminaril saad Sa teada kõik detailid, mida alustajana teadma pead.

See online seminar on sulle, kui sa:

"Lühiajalise üürimise meistriklass"
sisaldab endas kahte koolitusblokki:

Lisaks oleme endale külla kutsunud 4 põnevat külalist, kellega räägime lühiajalise üürimise peensustest ja võimalustest.

See kõik on väga tore, aga…

See seminar annab sulle kõik vajalikud teadmised, et saaksid alustada. Pärast seda suudad otsustada, millist portaali valida, et broneeringuid tulema hakkaks.

Jah, lühiajaline üürimine on aktiivne äri. Aga on palju asju, mida saab automatiseerida ning räägime seminaril, kuidas ja mida meie automatiseerinud oleme.

Käime koos kõik sammud läbi ja sa näed, et see risk ei ole tegelikult väga suur, kui kõike õigesti teha. Meil oli enam kui 5000 broneeringu juures probleemsete klientide hulk alla 1% kõigist broneeringutest.

Pärast seminari on sul selge arusaam olemas, kas oma kinnisvara lühiajaliselt välja üürimine ja külaliste võõrustamine on sinu jaoks või soovid sellega raha teenida selliselt, et keegi teine teeb kõik asjad sinu eest ära ning sina saad nautida 100% passiivset tulu. 

Kui palju maksab?

Selle seminari kokku panemisel oleme lähtunud sellest, et saaksid lühiajalise üüri äri erinevatest võimalustest parima ülevaate.

Need teadmised, oskused, nõuanded ja aus tagasiside inimestelt, kes on ise seda teed käinud, säästavad sulle tuhandeid eurosid ning aitavad sul kiiremini ja veelgi tulusamalt alustada.

Korduma kippuvad küsimused

Lühiajalise üürimise meistriklass on kõigile, kes soovivad lühiajalise üürimisega alustada, aga teadmiste või julguse puudumine pole lasknud seda seni teha. Samuti ka neile, kes juba on host’id, aga tunnevad, et ei suuda oma korterist või majast täit potentsiaali kätte saada. 

See meistriklass ei ole sulle, kui arvad, et tead juba sellest ärist kõike ning sulle pole võimalik enam ühtegi uut asja õpetada või sul pole uusi teadmisi vaja, et senisest veelgi suuremat tulu teenida.

Kuigi jagame sinuga seminaril väga konkreetseid samme ja strateegiaid, et juba seminari käigus või kohe pärast seda võõrustajana oma esimesed eurod teenida, on tulemuste saavutamine siiski väga individuaalne. Mõned osalejad alustavad kohe pärast seminari ja teised hiljem, kui nende jaoks on õige aeg. Igaüks tegutseb omas rütmis.

Saame väga hästi aru, et internetis võõrale inimesele raha andmine on alati pisut hirmutav ja keegi ei taha oma rahast ilma jääda.

Sellepärast anname sulle 30-päevase 100% raha tagasi garantii.

Kui arvad, et see seminar ei vastanud sinu ootustele või ei loonud seda väärtust, mida me lubasime, siis maksame sulle 100% kogu raha tagasi.

Lihtsalt kirjuta meile info@kinnisvaraseminarid.ee ja saad kogu raha tagasi.

Lühiajalise üürimise meistriklassi viivad läbi Algis Liblik ja Einar Elbing

Algis on 1Estate Kinnisvara partner ja kinnisvaramaakler, kes koos äripartner Ken Kuberiga alustas Airbnb äri 2018. aasta maikuus.

Ühes suures kinnisvarabüroos töötades tekkis neil huvi Airbnb vastu ning üsna varsti pärast seda asutasid nad oma ettevõtte ning alustasid Airbnb’s võõrustamist. Nad on Tallinnas ja Pärnus võõrustanud kokku üle 5000 broneeringu ning aidanud paljudel oma klientidel Airbnb abil raha teenida.

Einar on kinnisvarainvestor ning majutuskorterite haldaja Pärnus. Ta on Pärnus lühiajalise üüriga tegutsenud juba üle 8 aasta ning võõrustanud selle aja jooksul üle 1000 broneeringu. 

Einar on Eesti esimene lühiajalise üüri konsultant ja mentor, kes aitab läbi personaalse nõustamise ka teisi majutajaid. Ja nüüd on ka sinul võimalus sellest tänu meie seminarile osa saada.

Kõike, mida Algis ja Einar seminaril jagavad, on nad ka oma lühiajalise üüri äri kasvatamisel kasutanud. Ehk siis, sellel seminaril keskenduvad nad reaalses elus järgi proovitud praktikatele ning lisaks aitavad sinuni tuua ka 4 erineva külalise kogemused ja soovitused selles valdkonnas edukalt tegutsemiseks.

Kui soovid alustada oma kinnisvara lühiajaliselt välja üürimisega või olemasolevate objektide käivet tõsta, siis “Lühiajalise üüri meistriklass” seminari pileti saad osta siit:

Kinnisvaraseminarid OÜ © 2023

Scroll to Top