Soovid oma korteri Airbnb’s raha teenima panna, aga ei tea, millest alustada?

Oled juba aastaid oma korterit pikaajaliselt välja üürinud, aga saadud rahavoog on liiga madal?

Jalgratast ei ole vaja leiutama hakata, sest on olemas kindlad sammud nullist alustamiseks. Need aitavad sul omandada järk-järgult kõik vajalikud teadmised. Ka siis, kui sul ei ole varasemat kogemust.

Ka minu teekond Airbnb majutajana algas 2018. aastal täiesti nullist. Ei olnud teadmisi, ei olnud tuttavaid, kellelt küsida. Aga ma võtsin kätte ja hakkasin õppima – sadu tunde videosid ja koolitusi Udemis ja Youtube’s, lisaks kuulasin kõikvõimalikke erinevaid podcaste, mis lühiajalisest üürimisest rääkisid.

Iga äri alguses on väga eriline see hetk, kui leiad oma esimese kliendi, kes maksab selle toote või teenuse eest, mida sa pakud.

21. mai 2018 kell 19:19. Vaid veidi vähem kui 1 päev pärast seda, kui olime äripartneriga üles pannud esimese Airbnb korteri kuulutuse, tuli meile teavitus esimesest broneeringu päringust – 2 ööd ja 154,24 eurot.

Vaid päev hiljem teine broneering – 3 nädalat ja 1465,28 eurot!

See ei olnud meie korter. Võtsime ühe minu tuttava 3-toalise Ahtri 6A majas asuva korteri 800 euroga üürile ning saime temalt nõusoleku seda Airbnb’s välja üürida. 

Ehk siis, kahe esimese broneeringuga olime teeninud 2 kuu üüri!

Järgneva kuu jooksul lisandus meie portfelli veel 2 korterit ning esimese suvega oli meie käive Airbnb’s 13090 eurot.

Aasta hiljem oli meie portfellis juba ca 20 Airbnb korterit ning Airbnb aastane käive 160601 eurot.

Oleme aastate jooksul nii Tallinnas kui Pärnus võõrustanud üle 5000 broneeringu. Ja sellel veebiseminaril jagan ma kõiki nende broneeringute jooksul omandatud teadmisi ja õppetunde ka sinuga.

Olen sinu jaoks kokku pannud Airbnb äri ABC seminari, kus õpid:

Sellel seminaril saad Sa teada kõik detailid, mida alustajana teadma pead.

Airbnb äri ABC seminar on sulle, kui sa:

See kõik on väga tore, aga…

See seminar annab sulle kõik vajalikud teadmised, et saaksid alustada. Käime samm-sammult kogu protsessi läbi ning saad selle juhendi järgi ka enda korteriga vajalikud sammud ära teha, et oma Airbnb äri pidulikult avada.

Ära sellepärast muretse. Seminaril räägime hinnastamisest ning sellest, mille järgi oma öö hinda kalkuleerida või millega võrrelda. Vaatame üle ka erinevad hinnastamise strateegiad.

Seminaril jagan Sinuga üksikasjalikku ja väga põhjalikku nimekirja, kus on kokku 64 erinevat asja. Ehk siis, saad võtta nimekirja ette ning nende alusel shoppama minna ja saad kindel olla, et klientidelt ei tule nurinat, et midagi puudu oleks.

Käime koos kõik sammud läbi ja sa näed, et see risk ei ole tegelikult väga suur, kui kõike õigesti teha. Meil oli enam kui 5000 broneeringu juures probleemsete klientide hulk alla 1% kõigist broneeringutest.

Pärast seminari on sul selge arusaam olemas, kas Airbnb’s külaliste võõrustamine on sinu jaoks või soovid sellega raha teenida selliselt, et keegi teine teeb kõik asjad sinu eest ära ning sina saad nautida 100% passiivset tulu. 

Kui palju maksab?

Selle kursuse kokku panemisel oleme lähtunud sellest, mida Algis ise alustades teada soovinud oleks.

Teadmised, oskused, nõuanded ja aus tagasiside kelleltki, kes on ise seda teed käinud, oleksid säästnud mulle tuhandeid eurosid ning aidanud tal kiiremini ja veelgi tulusamalt alustada.

Korduma kippuvad küsimused

Airbnb ABC kursus on kõigile, kes soovivad Airbnb’ga alustada, aga teadmiste või julguse puudumine pole lasknud seda seni teha. Samuti ka neile, kes juba on Airbnb host’id, aga tunnevadd, et ei suuda Airbnb’s oma korterist või majast täit potentsiaali kätte saada. 

See kursus ei ole sulle, kui soovid saada teadmisi booking.com kaudu klientide võõrustamise kohta, sest sellest ei räägi me sõnagi. Põhjus selleks on hästi lihtne – kuna koolitajal endal on väga minimaalne booking.com kogemus ning tema keskendus ainult Airbnb’le, keskendutakse sellel seminaril vaid Airbnb kaudu klientide võõrustamisele.

Kuigi jagame sinuga seminaril väga konkreetseid samme ja strateegiaid, et juba seminari käigus või kohe pärast seda võõrustajana oma esimesed eurod teenida, on tulemuste saavutamine siiski väga individuaalne. Mõned osalejad alustavad kohe pärast seminari ja teised hiljem, kui nende jaoks on õige aeg. Igaüks tegutseb omas rütmis.

Saame väga hästi aru, et internetis võõrale inimesele raha andmine on alati pisut hirmutav ja keegi ei taha oma rahast ilma jääda.

Sellepärast anname sulle 30-päevase 100% raha tagasi garantii.

Kui arvad, et see pole absoluutselt parim Airbnb’ga alustamise kursus, millel sa kunagi osalenud oled, siis maksame sulle 100% kogu raha tagasi.

Lihtsalt kirjuta meile info@kinnisvaraseminarid.ee ja saad kogu raha tagasi.

Sind koolitab Algis Liblik

Algis on 1Estate Kinnisvara partner ja kinnisvaramaakler, kes koos äripartner Ken Kuberiga alustas Airbnb äri 2018. aasta maikuus.

Ühes suures kinnisvarabüroos töötades tekkis neil huvi Airbnb vastu ning üsna varsti pärast seda asutasid nad oma ettevõtte ning alustasid Airbnb’s võõrustamist. Nad alustasid Udemy, Youtube’i ja erinevate podcastide kaudu Airbnb äri õppimist, et omandada teadmised, mis on olemas USA ja UK võõrustajatel.

Ehk siis, nende algne investeering ei olnud üldse kallis – vaid mõnisada eurot, mille nad investeerisid erinevate koolituste tellimiseks. Selle investeeringu tulemusel suutsid nad juba esimese suvega Airbnb’s 3 korteriga käivet teha üle 13000 euro ning järgmisel aastal juba enam kui 20 korteriga ca 160 000 eurot.

Tänaseks on nad Tallinnas ja Pärnus võõrustanud kokku üle 5000 broneeringu ning aidanud paljudel oma klientidel Airbnb abil raha teenida.

Kõike, mida sinuga seminaril jagame, on Algis ja teised host’id oma Airbnb äri kasvatamisel kasutanud. Ehk siis, keskendume reaalses elus järgi proovitud praktikatele.

Kui soovid alustada oma kinnisvara Airbnb’s välja üürimisega või olemasoleva kinnisvara käivet tõsta, siis veebiseminari ligipääsu saad osta siit:

Kinnisvaraseminarid OÜ © 2023

Scroll to Top